Certyfikowane rogale z Biedronki

Przed 11 listopada, który jest nie tylko Świętem Niepodległości, ale i obchodzonym zwłaszcza w Wielkopolsce Dniem Świętego Marcina, w Biedronce można kupić oryginalne rogale wypiekane z tej okazji.

Rogale świętomarcińskie są od stuleci wypiekane na obchodzony 11 listopada Dzień Świętego Marcina. Szczególnie popularne są w Poznaniu i innych miastach Wielkopolski. Dzięki naszej ofercie tych oryginalnych, certyfikowanych przysmaków mogą skosztować mieszkańcy wszystkich regionów Polski – mówi Paula Nakonieczna, kupiec odpowiedzialny za ofertę pieczywa w sieci Biedronka.

Rogale świętomarcińskie o charakterystycznym kształcie półksiężyca wypiekane są w Poznaniu i kilku powiatach w Wielkopolsce według oryginalnego XIX-wiecznego przepisu. Wyrabiane z ciasta półfrancuskiego, mają nadzienie z białego maku i polewę z lukru z rozdrobnionymi orzechami. Te dostępne w ofercie sieci Biedronka ważą 170 g i dostarczane są przez Piekarnię Piotr Gwóźdź z Grodziska Wielkopolskiego. Ich oryginalność, jakość i pochodzenie potwierdza znak Chronione Oznaczenie Geograficzne, nadany przez Komisję Europejską.

Produkty dostępne są w sklepach sieci Biedronka do 14 listopada br. lub do wyczerpania zapasów w cenie 4,99 zł, a przy zakupie dwóch sztuk – w cenie 4,49 zł/szt.

Magdalena Weiss 2073 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }