Ruszyła Loteria Chaty Polskiej

Rozpoczęła się właśnie dzisiaj a zakończy w Wigilię. Do wygrania są dwa samochody osobowe oraz nagrody: godzinna (przelew 20 zł na konto uczestnika) i dzienna (bon o wartości 500 zł).

Zasady są uczestnictwa w loterii są proste. Wystarczy w wybranym sklepie Chaty Polskiej zrobić zakupy za kwotę minimum 25 zł i zarejestrować paragon na stronie www.wygrywajcogodzine.pl.

Uczestnik natychmiastowo po dokonaniu zgłoszenia dowiaduje się, czy wygrał nagrodę godzinną, czyli przelew o wartości 20 zł. Każdy klient może uzyskać dodatkowe losy zwiększając swój koszyk zakupowy o kolejne 25 zł lub kupując dowolną liczbę produktów partnerskich. Codziennie też będą losowane nagrody dnia – bony o wartości 500 zł.

Niezależnie od wyniku gry zarejestrowany paragon bierze udział w grze o nagrodę dzienną i miesięczną. Nagrodą miesięczną w listopadzie oraz w grudniu są auta Toyota Aygo.

Sponsorami głównymi Loterii są: Unilever, Grupa Maspex, Sokołów, Hortex, Nestle, Kompania Piwowarska.

Katarzyna Pierzchała 2773 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }