Awans w Oshee

Mariusz Ryciak wraz z początkiem listopada objął stanowisko wicedyrektora marketingu.

Jako wicedyrektor działu marketingu będzie odpowiedzialny za komunikację marketingową wszystkich marek z portfolio firmy – Oshee, Kingi Pienińskiej i Combu.

Mariusz Ryciak jest związany z Oshee od 2017 roku. Dotychczas pełnił funkcję szefa marki.

Wcześniej m.in. przez lata pracował w branży reklamowej oraz na rynku mediów. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w Radiu Zet, następnie kierował działem sponsoringu w PTC. Był również szefem promocji dla sieci radiowych – Super FM i Ad.point.

W 2004 roku wdrażał strategię wprowadzenia na rynek nowej stacji telewizyjnej – Podróże TV. Współtworzył agencje reklamowe Blue Angels i Brand New Heaven. Doradzał m.in. takim markom jak: North Fish, Almar, Żabka, Wojas, Grupa Radiowa Agory, Bakalland, FoodCare, Polfarma czy Pfizer.

Jest współtwórcą i członkiem kapituły konkursu Dyrektor Marketingu Roku oraz jurorem Effie Polska.

Joanna Hamdan 10750 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.