Ramen Shop Menya Musashi w Blue City

To pierwsza restauracja pod tym szyldem w Polsce.

Restauracja Ramen Shop Menya Musashi znajduje się na poziomie +2 Centrum Handlowego Blue City w Warszawie.

Głównym daniem lokalu jest ramen, tradycyjne japońskie danie na bazie bulionu, który gotuje się przez 12 godzin, oraz pszennego makaronu własnej roboty i dodatkowych składników. Oprócz ramenu w składzie menu restauracyjnego jest również tradycyjny japoński tsukemen, gyoza (smażone japońskie pierogi), sałatki, przekąski i desery.

W przyszłości planowane jest przygotowanie specjalnego dziecięcego menu.

W pierwszych tygodniach po otwarciu restauracja planuje przeprowadzenie tygodni ramenu i tsukemenu, podczas których wymienione dania kuchni japońskiej będzie można spróbować w specjalnych cenach.

W restauracji Ramen Shop Menya Musashi w Blue City goście są obsługiwani przez kelnerów, którzy doradzają w wyborze dań.

Lokal jest czynny codziennie, również w weekendy oraz niedziele wolne od handlu.

Obecnie restauracje sieci Menya Musashi Ramen Shop znajdują się w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Singapurze, Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Malezji, na Ukrainie, a teraz również w Polsce.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }