Kaufland z Gazetką 3D

Kaufland stworzył aplikację Gazetka 3D, dzięki której klienci jednym kliknięciem mogą uzyskać dostęp do dodatkowych materiałów na temat wybranego przez siebie w tradycyjnej gazetce produktu.

Jak to działa? Najpierw należy pobrać aplikację, która dostępna jest na App Store oraz w Google Store (należy wpisać w wyszukiwarce Kaufland - Gazetka 3D). Następnie w papierowej Gazecie Kaufland trzeba znaleźć produkty oznaczone 3D, uruchomić w telefonie pobraną aplikację Kaufland Gazetka 3D i nakierować telefon na produkt ze znakiem. Gotowe.

Dzięki Gazetce 3D klienci mogą dowiedzieć się więcej nie tylko na temat wybranego przez siebie produktu, ale obejrzeć też firmy reklamowe czy poznać nowe przepisy kulinarne. 

Do działania aplikacji wymagane jest połączenie z Internetem oraz posiadanie urządzenia mobilnego z systemem iOS (wersja co najmniej 9.0) lub Android (wersja co najmniej 4.4).

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W Polsce prowadzi 208 marketów i zatrudnia ok. 15 000 pracowników.

 

Katarzyna Pierzchała 2618 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }