Wawel na Runmageddonie

To początek współpracy marki i projektu.

Podczas Runmageddonu Kaukaz, odbywającego się w dniach 3-8 października, marka Wawel i Runmageddon, wraz z trenerem Tomkiem Żakiem, przeprowadzili akcję charytatywną.

Na internautów czekało wyzwanie – im większe zaangażowanie w akcję z ich strony, tym więcej podopiecznych domów dziecka będzie mogło sprawdzić swoje możliwości w Runmageddon Kids i odebrać zapasy słodyczy Wawel.

Tomek Żak wystartował w Runmageddonie Kaukaz 100, czyli formule stukilometrowego biegu z przeszkodami jako ambasador marki Wawel promujący galaretki Fresh & Fruity. Miał do pokonania łącznie 3 etapy, a każdy z nich dedykował dzieciom z domów dziecka. W trakcie poszczególnych etapów biegu marka Wawel na swoim fanpage’u prowadziła głosowanie wśród internautów.

Zadaniem głosujących był wybór domów dziecka, do których trafią pakiety startowe na Runmageddon Kids oraz słodycze. Z oddanych głosów, spośród pięciu zgłoszonych domów dziecka, wyłoniono trzy, a internauci oddali łącznie ponad 5 tysięcy głosów.

Marka Wawel, widząc bardzo duże zaangażowanie użytkowników Facebook’a, postanowiła przekazać pakiety i słodycze wszystkim 5 domom dziecka biorącym udział w akacji. Ale to nie wszystkie niespodzianki – ambasador marki, Tomek Żak, osobiście odwiedził placówkę w Kożuchowie, która zebrała największą liczbę głosów i opowiedział o swojej pasji. Dodatkową atrakcją spotkania był Wawel Truck, czyli wóz pełen zabaw, gier i aplikacji oraz słodyczy Wawel.

Wawel ma zamiar kontynuować współpracę z Runmageddonem. W jej ramach podczas eventów pojawiają się specjalne strefy regeneracyjne Fresh & Fruity, a także planowana jest kontynuacja akcji z podopiecznymi domów dziecka.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }