"Najlepsze jest blisko"

Przekonuje Cukier Królewski w kampanii wizerunkowej marki.

W czasie trwania kampanii „Najlepsze jest blisko” Polacy odkrywają sekrety produkcji Cukru Królewskiego. Za pośrednictwem kanałów społecznościowych marki poznają ludzi odpowiedzialnych za każdy etap produkcji, począwszy od kulis uprawy buraków cukrowych. To właśnie pracownicy firmy jako jej ambasadorzy starają się przybliżyć konsumentom swoją pracę, opowiadając o swoich codziennych obowiązkach.

Symbolem kampanii stał się specjalny logotyp z hasłem „Z polskich buraków, od lokalnych rolników”, umieszczony na opakowaniach cukrów wyprodukowanych w polskich cukrowniach. Na opakowaniach znalazły się też zdjęcia ambasadorów oraz opisywane przez nich ciekawostki i historie związane z produkcją Cukru Królewskiego.

W drugiej części akcji „Najlepsze jest blisko”, firma postawiła także na „otwartość”. W miejscowościach, gdzie zlokalizowane są jej cukrownie, tj. Strzelin, Świdnica, Cerekiew, Ropczyce oraz Strzyżów, postanowiła zorganizować Dni Otwartych Drzwi. Podczas tego wydarzenia odwiedzający mogą dowiedzieć się więcej o historii cukrownictwa w Polsce oraz zobaczyć proces powstawania produktu. Pracownicy cukrowni pokazują odwiedzającym, jaką drogę musi przebyć nasionko buraka, aby zamienić się w Cukier Królewski.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }