Leroy Merlin: gwiazdkowe ozdoby w najmodniejszych stylach

W tym roku Leroy Merlin proponuje świąteczne ozdoby w pięciu różnych stylach: tradycja, arktyka, natura, dziecięce fantazje i czarno-biały minimalizm. FOTOGALERIA

Tradycja to dekoracje utrzymane w czerwono-zielonej kolorystyce i o klasycznych wzorach.

Szklanym
bombkom towarzyszą ceramiczne ptaszki i figurki, dzwonki, śnieżynki, szyszki, łańcuchy i kolorowe lampki choinkowe. Świąteczną atmosferę podkreślą rozłożyste czerwone poinsecje, świeczniki i lampiony.

Arktyka to ozdoby, które mają wprowadzać do domu atmosferę mroźnej arktycznej zimy. Głęboki błękit dekoracji podkreślają mosiężne i srebrzyste detale. Połyskujące powierzchnie, błyszczące gwiazdki, migoczące w świetle
szklane ozdoby uzupełniają lampiony, latarenki i świeczniki o różnych kształtach, wielkościach,
fakturach.

Natura to natomiast dekoracje, które według operatora, przywodzą na myśl beztroskie chwile dzieciństwa w wiejskim domu. Bombki ozdobione motywami roślinnymi lub w kształcie puchatych sów, ceramiczne i drewniane szyszki, sarenki i renifery, stroiki i wieńce uplecione z gałązek. Przeważają ozdoby wykonane z naturalnych materiałów: kory drewnianej, drewna, słomy, szyszek czy filcu.

Dziecięce fantazje to między innymi kolorowe ptaki i motyle, bladoróżowe szyszki i ceramiczne zwierzątka oraz poduszki w białe niedźwiedzie i renifery.

Czarno-biały minimalizm to tradycyjne świąteczne motywy w czarno-białym wydaniu. Zamiast tradycyjnej choinki metalowa konstrukcja oświetlona lampkami LED, białe ozdoby i wieloramienne, metalowe świeczniki. Nastrój budowany światłem świec, lampionów i latarenek.

Świąteczna kolekcja dostępna jest we wszystkich sklepach Leroy Merlin od 4 listopada.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }