Pizza Hut Delivery w Łodzi razy dwa

Otwarcie nowej placówki sieci już 7 listopada.

Nowa restauracja mieści się przy ul. Armii Krajowej 33. W dniu otwarcia lokalu na klientów będą czekały niespodzianki, w tym promocja - darmowa pizza dla pierwszych 100 osób.

Miłośnicy marki Pizza Hut będą mogli wybrać jedną średnią pizzę na cieście pan lub tradycyjnym spośród najpopularniejszych smaków (z wyłączeniem pizz promocyjnych). Ponadto, na przybyłych gości będzie czekać powitalny tort, a na najmłodszych - balony.

Pizza Hut Delivery to druga restauracja tego konceptu w Łodzi. Lokal oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut, m.in. Pepperoni, Farmerską, Supreme, Margheritę, z dostawą w maksymalnie 30 minut.

Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, dzwoniąc na jeden, ogólnopolski numer telefonu: (22) 536 36 36, poprzez platformę internetową www.pizzahut.pl oraz za pomocą aplikacji. Zamówienia można także odebrać bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu 10 minut.

Restauracja będzie czynna od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00-23:00 a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00.

Pizza Hut to sieć restauracji, która oferuje pizzę prosto z pieca. W Polsce siecią zarządza holding AmRest, który od 1993 r. rozwinął ją do liczby ponad 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 r. AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut. 

Joanna Hamdan 9090 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }