Bez limitów paczek w Allegro Smart!

Allegro znosi limit liczby dostaw w usłudze Allegro Smart! i wprowadza ofertę miesięczną. Teraz można zamówić dowolną liczbę przesyłek do paczkomatów i punktów odbioru, których do końca roku ma być prawie dwadzieścia tysięcy.

5 listopada o godzinie 12, po dwóch miesiącach od wprowadzenia przełomowej usługi Allegro Smart!, pojawi się jej nowa, dodatkowa wersja. Opłata za miesiąc to jedynie 8,99 zł. Z oferty Allegro Smart! znika także limit paczek: każdy użytkownik Smart! będzie mógł zamówić nieograniczoną liczbę dostaw do paczkomatów i punktów odbioru. Tych ostatnich do końca roku ma być prawie dwadzieścia tysięcy.

Usługa Allegro Smart! została bardzo dobrze przyjęta przez Polaków. W pierwszym tygodniu działania mieliśmy ponad 100 tysięcy użytkowników, obecnie jest ich już kilkaset tysięcy, a to wynik dopiero pierwszych dwóch miesięcy.

- Oferty oznaczone znakiem Smart! są kupowane ponad dwukrotnie częściej niż oferty bez tego oznaczenia - mówi Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju w Allegro.

Smart! obejmuje już ponad 40 mln ofert produktów - liczba ta wzrosła o 48 proc. od startu usługi. - Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić zakupy znosimy limit przesyłek, żeby klienci mogli kupić tyle towarów z darmową dostawą, ile tylko zechcą. Wersja miesięczna daje klientom jeszcze większą elastyczność korzystania z usługi i atrakcyjną cenę - dodaje Grzegorz Czapski.

W ofercie, oprócz nowej wersji za 8,99 zł miesięcznie, pozostaje dostępna usługa roczna, za 49 zł. Także w jej przypadku zniesiony zostanie limit 365 przesyłek rocznie. Bez zmian pozostaje warunek, że z darmowej dostawy w pakiecie Smart! można skorzystać, gdy zakupy od jednego sprzedawcy mają wartość 40 zł i więcej.

5 listopada w serwisie Allegro pojawi się kilkaset Mega Okazji, a wśród nich dziesiątki najatrakcyjniejszych ofert dostępnych tylko dla korzystających z Allegro Smart!. Część ofert będzie dostępna tylko przez 24 godziny, a część - ponad 100 “Szybkich Okazji” o najbardziej atrakcyjnych cenach - najprawdopodobniej wyprzeda się w ciągu pierwszych kilku minut od udostępnienia.

Allegro Smart! będzie można opłacać kartą płatniczą debetową lub kredytową - wystarczy raz wprowadzić numer karty i miesięczne płatności za usługę będą pobierane automatycznie. Oczywiście każdy klient może zrezygnować z korzystania z usługi Smart! w dowolnym czasie i wtedy płatności ustaną. Będzie mógł też ponownie skorzystać z usługi gdy tylko zechce.

Allegro to jedna z największych firm handlowych w Polsce i w Europie. Od 1999 r. Allegro ułatwia Polakom zakupy w sieci oferując im najlepsze ceny, wygodę i pełne bezpieczeństwo transakcji.
W serwisie założono dotychczas 21 milionów kont. Codziennie klienci kupują na platformie ponad 1,1 mln produktów, z których przeszło 90 proc. stanowią rzeczy nowe, objęte gwarancją. Allegro oferuje również nowoczesne usługi finansowe: raty 0%, ubezpieczenia oraz leasing. Sprzedaż prowadzi tu ponad 125 tysięcy firm - to nie tylko największe światowe marki, ale w większości małe i średnie polskie firmy handlowe.

Katarzyna Pierzchała 2773 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }