Listopadowe targi w Blue City

Warszawskie Centrum Handlowe Blue City zaprasza na Targi Polskiej Mody.

Od 5 do 10 listopada jesienne i zimowe nowości, ubrania, torebki i biżuterię zaprezentuje ponad 50 polskich projektantów.

Listopadowe Targi w Blue City to również okazja do znalezienia prezentów świątecznych.

Wśród 50 wystawców będą m.in. D`Art., Detox Design, Amuletum, Tabanna, Dyndadło, Invert Art, Cochin, La Women, Cocotier, Cochin, Piu, Loman, Taka Para, Zieliński Bags, Tashka, Angaretcha, Boho Zone, Spider and Wolf, Moonberg, M`Aime, Kulka, Memola, Maddelina oraz Trikoo Concept.

Wydarzenia Shop Local organizowane są cyklicznie od 6 lat w różnych miastach w Polsce. Dotychczas odbyło się ponad 180 edycji. Celem inicjatywy jest promowanie lokalnych marek i autorskich projektów.

Targi Shop Local, które są uzupełnieniem oferty sklepów sieciowych, odbędą się w Blue City tradycyjnie na poziomie -1, przy fontannie.

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }