Synertime odsłuży Perfetti Van Melle

Agencja jest odpowiedzialna za kompleksową obsługę PR firmy.

Perfetti Van Melle, producent słodyczy takich jak Mentos, Chupa Chups czy Fruittella powierzył Synertime opiekę nad promocją PR swoich produktów i komunikacją korporacyjną.

Wśród realizowanych przez agencję działań znajdują się: doradztwo strategiczne, PR korporacyjny, PR wewnętrzny, pozycjonowanie ekspertów, komunikacja na kanale LinkedIn, prowadzenie biura prasowego oraz doradztwo w zakresie działań antykryzysowych.

Działania Synertime obejmują też promocję wydarzeń specjalnych, takich jak 25-lecie funkcjonowania Perfetti Van Melle w Polsce.

Kontrakt został pozyskany w efekcie polecenia agencji przez innego klienta. Umowa została podpisana na czas określony.

Perfetti Van Melle produkuje i dystrybuuje słodycze oraz gumy do żucia w ponad 150 krajach i jest jedną z największych firm w branży FMCG w tej dziedzinie. Ma swoje odziały w 70 państwach. W Polsce oddział koncernu działa od 1993 roku. W portfolio Perfetti Van Melle znajdują się tak znane marki jak Mentos, Chupa Chups, Fruitella, Fisherman's Friend oraz czekolady The Belgian. W tym roku grupa obchodzi 25-lecie istnienia w Polsce.

Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.