Deser czy piernik?

Nowa oferta lodziarnio-kawiarni Grycan - Lody od pokoleń.

Od 27 października na lokali Grycan – Lody od pokoleń czeka nowa oferta specjalna - słodko-słone Banoffi oraz  Piernik Staropolski.

Deser słodko-słone Banoffi jest kontynuacją oferty Kochamy Desery. Łączy on trzy smaki lodów, wśród nich smak deserowy panna cotta z kajmakiem i słonymi orzeszkami, lody śmietankowe oraz słone masło orzechowe. Uzupełnieniem deseru jest banan, zbożowe ciasteczka, polewa karmelowa oraz słone orzeszki arachidowe. Cena deseru to 19,90 zł.

Natomiast dla tych, którzy stęsknili się za tradycyjnymi, zimowymi smakami, powraca Piernik Staropolski, który do dowolnej kawy, czekolady lub herbaty można zamówić w cenie 6,90 zł.

Piernik przygotowywany jest według tradycyjnej receptury, pochodzącej z Kresów Wschodnich. Jego smak jest zasługą starannie wyselekcjonowanych składników: miodu z zaprzyjaźnionej pasieki, autorskiej mieszanki aromatycznych przypraw oraz gotowanego karmelu i bakalii. Każdy piernik przekładany jest domowymi powidłami śliwkowymi, a następnie ręcznie oblewany czekoladą i ozdabiany połówkami orzechów włoskich.

Oferta dostępna jest do 5 grudnia we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń w całej Polsce.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }