Pop-up store Tchibo w Pasażu Tesco

Marka Tchibo dołączyła do grona najemców sieci centrów handlowych - Pasaż Tesco. Pop-up store Tchibo pojawił się w C.H. Gocław w Warszawie.

Od października odwiedzający Centrum Handlowe Gocław przy ul. Fieldorfa w Warszawie mogą skorzystać z oferty pop – up store Tchibo, który zajmuje powierzchnię 105,12 m2. Sklep oprócz kawy w swoim asortymencie posiada zarówno odzież, artykuły dziecięce, jak również akcesoria kuchenne, elektronikę i dekoracje.

Tchibo jest jednym z liderów kawy palonej w Polsce oraz wiodącym producentem ekspresów i kawy w kapsułkach – Cafissimo. Oprócz produktów związanych ze spożyciem kawy brand posiada także szeroki asortyment pod znakiem „Dobrze zrobione”. Odzież z bawełny ekologicznej, meble z drewna pochodzącego z lasów objętych zrównoważoną gospodarką leśną, kawa ze zrównoważonej uprawy lub charakteryzujący się niskim zużyciem energii ekspresy to tylko niektóre z propozycji, jakie można znaleźć w szerokiej ofercie marki.

Obecna w Polsce od 1992 r. firma Tchibo od 12 lat rozwija jednocześnie unikatowy model biznesowy łączący sprzedaż kawy i różnych produktów oferowanych w tygodniowym cyklu w sklepach Tchibo i w e-sklepie Tchibo.pl. Pod szyldem Tchibo działają obecnie 54 sklepy stacjonarne, w tym dwa outlety oraz cztery tzw. pop-up store, z których trzy powstały w ubiegłym roku (Wrocław Fashion House, Kraków Serenada oraz Gdynia CH Klif) i jeden teraz - w CH Gocław.  Koncept sklepów pop-up cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, opiera się na krótkoterminowym najmie i ofercie obejmującej produkty użytkowe w obniżonych cenach oraz kawę, ekspresy i kapsułki Cafissimo.

Pasaże Tesco działają natomiast w 134 lokalizacjach w całej Polsce.

 

Ilona Mrozowska 2999 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }