Poszukiwane imię dla koleżanki Mleczysława

Program "Mamy kota na punkcie mleka" zaprasza do udziału w kolejnej zabawie.

Właśnie rozpoczyna się konkurs "Poszukiwane imię dla koleżanki Mleczysława", który potrwa do 7 listopada. Jest on skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych, które zgłosiły się do bezpłatnego programu promocyjno-edukacyjnego "Mamy kota na punkcie mleka".

Uczestnictwo w konkursie polega na zaproponowaniu przez klasę autorskiego imienia dla koleżanki Mleczysława. Każda klasa może zgłosić tylko jedno imię. Zaproponowane imię powinno być oryginalne, fantazyjne, a zarazem nieprzeciętne. Dodatkowym atutem będzie kreatywne nawiązanie do mleka i produktów mlecznych. Imię proponowane przez klasę powinno zostać przesłane w formacie, word na adres promocja@izbamleka.pl.

Za zajęcie pierwszego miejsca klasa wygra możliwość spotkania z kotem Mleczysławem, zaś za drugie i trzecie miejsce uczniowie zostaną obdarowani poduszkami kota Mleczysława.

Program Mamy kota na punkcie mleka jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i prowadzony przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Więcej informacji o konkursie na https://kochammleko.pl/index.php/2018/10/25/poszukiwane-imie-dla-kolezanki-mleczyslawa/

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }