Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Magnat - nawiązanie do tradycji

Producent tego trunku - firma BZK Alco - po raz kolejny postanowiła zakomunikować pojawienie się nowości w niestandardowy sposób.

25 października redakcję "Handlu" odwiedził gość. Był nim arystokrata, który przedstawił nam nowy trunek jakim jest Magnat.

Kolekcja alkoholi smakowych Magnat to nawiązanie do tradycji wytwarzania wybornych trunków na dworach magnackich.

Trunek powstał w duchu tamtych czasów z najlepszych, wyselekcjonowanych składników, wysokiej jakości alkoholu i krystalicznie czystej wody. Łączy smak dojrzałych wiśni z nutą wybornego rumu, owoców porzeczki z nutą szlachetnej whisky, gruszki z nutą wanilii, owoców malin i cytryny oraz cytryn i pigwy.

Kolekcja Magnat dostępna jest w pojemnościach 500 ml i 100 ml, o zawartości alkoholu 32%.

Wcześniej w podobny sposób przekazana nam została informacja o pojawieniu się na rynku nowej wódki Kazimierz Wielki - wtedy fakt ten zakomunikował redakcji "Handlu" rycerz oraz wódki czystej Björn - którą przedstawił nam dzielny wiking. Mogliśmy także zdegustować trunku Senator Komorowski Organic Vodka.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.