Jesienny Festiwal Smaków

Do wygrania w loterii organizowanej przez Grupę Bakalland jest ponad 5 tys. nagród.

Jesienny Festiwal Smaków organizowany przez Grupę Bakalland to kolejna akcja bazująca na obu kluczowych markach: Delecta i Bakalland. Do wygrania w loterii jest 5 tys. designerskich pojemników kuchennych do przechowywania ciastek bądź bakalii oraz trzy karty przedpłacone o wartości 25 tys. zł każda od Black Red White.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy zrobić jednorazowy zakup w sklepie prowadzącym sprzedaż detaliczną produktów promocyjnych (czyli wszystkie produkty marki Bakalland oraz Delecta), za kwotę min. 15 zł (zakup nie może być dokonany w miejscach czy urządzeniach, w których nie jest możliwe uzyskanie dowodu zakupu w postaci paragonu fiskalnego) i zarejestrować paragon na stronie internetowej www.jesiennyfestiwalsmakow.pl.

Akcja trwa do 30 listopada.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }