Pierwszy Bricomarché w Konstantynowie Łódzkim

Nowy supermarket typu "dom i ogród" sieci Bricomarché zostanie otwarty 24 października br. przy ul. Spółdzielczej 3 Konstantynowie Łódzkim. To pierwszy sklep tej sieci w mieście oraz 153. w Polsce.

Wielkie otwarcie Bricomarché odbędzie się 24 października br. W tym dniu od godz. 8 do 21 na mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego będzie czekać wiele niespodzianek. Pierwsi klienci będą mogli skorzystać z licznych atrakcji zapewnionych przez animatora, a także wziąć udział w pikniku rodzinnym.

 – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w Konstantynowie Łódzkim zostanie otwarty pierwszy supermarket Bricomarché. Mieszkańcy regionu z pewnością odczują pozytywne efekty obecności sklepu – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów. – Jest to już druga lokalizacja Bricomarché uruchomiona w październiku. Do końca roku planujemy otworzyć kolejne trzy markety - dodaje.

Wyróżnikiem Bricomarché w Konstantynowie Łódzkim jest jego duża powierzchnia 3 tys. mkw., na którą składa się sklep wewnętrzny, ogród oraz wiata budowlana. W czterech działach (budowlany, majsterkowanie, ogród, dekoracja) znajdzie się 25-30 tys. artykułów, w tym produkty od lokalnych dostawców.

Bricomarché zapewni też kompleksowe wsparcie od profesjonalnych doradców oraz pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru.

Grupa Muszkieterów to obecna od ponad 20 lat na polskim rynku sieć franczyzowa działająca w segmentach supermarkety spożywcze oraz typu „dom i ogród”. Zrzesza ponad 300 polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2017 r. obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 7,1 mld zł. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie ok. 13,7 tys. osób.

Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Katarzyna Pierzchała 5234 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.