Masza i niedźwiedź w Galerii Słowiańskiej

Już w najbliższą sobotę, 20 października, odbędzie się pierwsze w Zgorzelcu spotkanie z bohaterami tej popularnej bajki.

Mieszkańcy miasta, którzy wybiorą się tego dnia z dziećmi do Galerii Słowiańskiej, będą mogli spotkać się na żywo z postaciami z bajki, a także wziąć udział w licznych zabawach i konkursach z nagrodami.

Wszystkie dzieci, które 20 października po godzinie 12:00 odwiedzą Galerię Słowiańską będą mogły wziąć udział we wspólnej zabawie z Maszą i cyrkowym misiem. Na najmłodszych gości czekać będą w tym dniu liczne atrakcje.

W trakcie spotkania, dzieci będą mogły spróbować swoich sił w rowerowym wyścigu, stworzyć własny mini-ogród, który następnie zabiorą na pamiątkę do domu czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterami bajki. Natomiast w domku Niedźwiedzia na najmłodszych będą czekać animatorzy, którzy poprowadzą zabawy i konkursy z nagrodami. A po intensywnej zabawie Masza i Niedźwiedź zaproszą uczestników spotkania na herbatką w „niedźwiedzim stylu”.

Spotkanie w Galerii Słowiańskiej zostało zaplanowane w godzinach 12:00-18:00. Wstęp dla wszystkich uczestników zabawy jest bezpłatny.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }