W Multikinie obniżysz rachunki za media

Platforma MAM rozpoczęła wspólną kampanię z siecią kin.

Multikino jako pierwsza sieć kin w Polsce rozpoczęło współpracę z platformą do obniżania i opłacania rachunków MAM.

Już od początku października każdy klient multipleksu zyskuje szansę na obniżenie swoich rachunków za media.

Wystarczy pobrać aplikację MAM na telefon i za jej pomocą robić zdjęcia paragonów za zakup biletów lub przekąsek oferowanych w barach Multikina. Zdjęcie paragonu jest weryfikowane, a następnie na jego podstawie przyznawany jest procentowy zwrot tzw. "Złotówek MAM", którymi można opłacić rachunki za media.

W ramach prowadzonej wspólnie kampanii od 12 października w kinach sieci Multikino wyświetlany jest pierwszy wspólny spot reklamowy. Znajdą się w nim również informacje o partnerach MAM, m.in. innogy Polska, i współpracujących z platformą kontrahentach, takich jak: Media Expert, Deichmann, Orsay, Pandora czy Minty dot.

Spoty reklamowe zostały przygotowane przez dom produkcyjny FoszerSawicki, a reżyserem "trailerów reklamowych" jest Łukasz Jaworski. W role głównych bohaterów wcielili się Weronika Gos oraz Konrad Wosik.

Oprócz spotów klienci Multikina będą mogli dowiedzieć się o współpracy również z reklam wyświetlanych na wyświetlaczach LCD oraz broszur informacyjnych wręczanych przed wejściem do kin.

Współpraca platformy MAM i Multikina obejmuje obecnie kina w Warszawie (Multikino Warszawa Targówek, Ursynów, Wola, Złote Tarasy, Pruszków), ale już w najbliższych tygodniach zostanie rozszerzona na inne obiekty tej sieci w wybranych miastach w Polsce (Szczecin, Poznań, Kraków, Wrocław), a także na bilety kupione online.

Wspólna kampania potrwa do końca grudnia.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }