Leroy Merlin w Jabłonnie otworzy się już wiosną

Wiosną w podwarszawskiej Jabłonnie powstanie długo oczekiwany przez mieszkańców sklep budowlano-dekoracyjny pod szyldem Leroy Merlin. Rekrutacja już trwa.

Nowy Leroy Merlin w Jabłonnie zlokalizowany będzie przy ul. Zegrzyńskiej 12 w pobliżu drogi krajowej 61 oraz marketu budowlanego OBI. O planach jego budowy pisaliśmy tutaj wrześniu.

Teraz centrala Leroy Merlin wystosowała oficjalny komunikat, w którym ujawnia więcej szczegółów. Dowiadujemy się z niego, że pierwsi klienci będą mogli skorzystać z oferty nowego sklepu już wiosną 2019 r. Na powierzchni całkowitej 12,5 tys. mkw. znajdować się będzie 13 działów handlowych, z ponad 40 tysiącami produktów.

Jak podaje operator głównym wyróżnikiem sklepu będzie szeroka gama usług projektowych, tj.: inspiracyjna strefa aranżacji łazienkowych i kuchennych, a także kompleksowych usług krawieckich. Ponadto w ofercie sklepu znajdą się również usługi montażowe zakupionych produktów, a także możliwość ich dostosowania do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od gabarytów zakupionych towarów Leroy Merlin oferować będzie również usługę dostawy pod dowolnie wskazany adres. Do dyspozycji klientów będzie strefa spotkań i relaksu oraz przestronny parking z 450 miejscami postojowymi.

- Szeroka oferta usługowa nowego sklepu Leroy Merlin w Jabłonnie to wyjście naprzeciw oczekiwań mieszkańców. Tworzymy miejsce, w którym będzie można realizować pasje oraz marzenia związane z domem i ogrodem, a przy okazji miło spędzić czas. Nie zabraknie przestrzeni dla majsterkowiczów, wielbicieli dekorowania czy uprawiania ogrodów – komentuje Ewa Wesołowska, dyrektor sklepu Leroy Merlin w Jabłonnie.

Klienci sklepu będą mogli również dołączyć do programów lojalnościowych tj.: DOM (dla klientów indywidualnych) oraz PRO (dla profesjonalistów). Punkty zbierane na kartach sumują się i pozwalają na zniżki na zakupy oraz korzystanie z wielu dodatkowych promocji.

Nowo otwarty sklep utworzy 150 nowych miejsc pracy. Rekrutacja na stanowiska operacyjne, takie jak: doradca klienta, kasjer czy magazynier, prowadzona jest za pośrednictwem strony kariera Leroy Merlin www.kariera.leroymerlin.pl.

 

Katarzyna Pierzchała 2618 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }