Jabłko inne niż wszystkie

Kissabel bo o nim mowa to nowa odmiana jabłek, która swoją premierę będzie miała na Międzynarodowych Targach dla Przemysłu Owocowo-Warzywnego - Fruit Attraction, które odbędą się w dniach 23-25 października w Madrycie.

Nowa odmiana jabłek Kissabel o barwnym miąższu - od różowego po intensywnie czerwony - po raz pierwszy zostanie zaprezentowana na Fruit Attraction.

Odwiedzający wystawę w Madrycie będą mogli zobaczyć i skosztować tej innowacyjnej odmiany jabłek, sprzedanej przez grupę Ifored.

Kissabel to unikalna odmiana jabłek, które różnią się odcieniem miąższu, kolorem skórki, smakiem i czasem zbiorów.

To wynik ponad 20 lat badań przeprowadzonych przy użyciu całkowicie naturalnych metod przez francuskiego hodowcę Ifo.

Obecnie asortyment Kissabel obejmuje trzy odmiany: Rouge - z czerwonym miąższem i skórą; Orange - o pomarańczowej skórce i różowawo-czerwonym miąższu i Jaune - z żółtą skórą i subtelnym różowym odcieniem miąższu.

Owoc testowany będzie tej jesieni we Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }