Sadyba Best Mall z wypożyczalnią motocykli

Pierwsza w Polsce bezobsługowa motostacja działa już w tej warszawskiej galerii.

Motostacja firmy Motoride stanęła przy wejściu głównym do galerii od ul. Powsińskiej w Warszawie.

Z usług wypożyczalni można korzystać przez całą dobę. Pylon motostacji został wyposażony w skrzynki, które umożliwiają wygodny odbiór i zwrot kluczyków oraz dokumentów za pomocą smartfona.

Wszystkie formalności związane z wypożyczeniem pojazdu są dopełniane przez internet, dzięki temu nie ma konieczności spotkań czy też odbioru lub zwrotu motocykla o określonej porze. 

Do dyspozycji klientów motostacji zlokalizowanej przy Sadyba Best Mall zostały oddane motocykle marki BMW 1200 GS. Dzięki współpracy z BMW Motorrad klienci będą zawsze mieli do dyspozycji najnowsze modele tej marki.

Oferta skierowana jest do pasjonatów motoryzacji, którzy pragną wybrać się w dalszą trasę na wycieczkę motocyklem, lecz nie odczuwają potrzeby posiadania własnego jednośladu. Dzięki temu rozwiązaniu klienci nie muszą martwić się o ubezpieczenie, garażowanie, przeglądy okresowe czy o utratę wartości własnego pojazdu.

Bezobsługowa wypożyczalnia motocykli to kolejna nowość na terenie warszawskiej galerii – w sierpniu Sadyba Best Mall udostępniła dwa miejsca parkingowe dla użytkowników aplikacji Traficar.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }