Cisowianka Perlage partnerem Teatru Wielkiego - Opery Narodowej

Inauguracja kolejnego sezonu współpracy odbyła się w piątek 12 października podczas premiery opery "Manru" Ignacego Paderweskiego

Wybór akurat tego tytułu jako pierwszej premiery nowego sezonu nastąpił również ze względu na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Ignacy Paderewski, jako premier i minister spraw zagranicznych niepodległościowego rządu, jest jej naturalnym symbolem.

Premiera opery "Manru", która odbyła się 12 października, zainaugurowała również kolejny, piąty sezon współpracy Teatru Wielkiego – Opery Narodowej z Cisowianką Perlage.

- Wspieranie tak ważnej dla polskiej kultury instytucji jaką jest Teatr Wielki - Opera Narodowa jest dla nas zupełnie naturalne. Każda premiera to duże wydarzenie i cieszymy się, że możemy być jego częścią - mówi Agata Berndt Wazelin, PR manager Cisowianki Perlage.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }