Johnnie Walker otwiera sklep

Eksperymentalna placówka należącej do firmy Diageo marki swoją inaugurację będzie miała w listopadzie w Madrycie.

Pierwszy tego typu sklep marki zaoferuje warsztaty i degustacje whisky, które pomogą odwiedzającym poznać różnorodność, którą Johnnie Walker ma do zaoferowania.

- Madryt to światowej klasy destynacja turystyczna i kulturalne centrum nowoczesnego designu, gastronomii, życia nocnego i innowacji biznesowych. Odwiedzenie, flagowego sklepu Johnniego Walkea będzie świetnym sposobem na spędzenie czasu, zdobycie wiedzy na temat szkockiej whisky lub zaprojektowanie idealnego jedynego w swoim rodzaju prezentu - powiedział John Kennedy, prezes Diageo Europe.

Ponadto w sklepie znajdzie się interaktywna strefa w której odwiedzający będą mogli zapoznać się różnymi sposobami przyrządzania koktajli. Będzie tam również w stół degustacyjny na którym pojawią się różne gatunki whisky Johnnie Walker. Klienci będą mogli także skorzystać z opcji wyboru własnego grawerunku czy etykiety na butelce.

W sklepie dostępne będą również jedne z najrzadszych i najbardziej wyjątkowych single maltów, z których powstaje nagradzana szkocka.

- Oferując przestrzeń handlową, która łączy interaktywne doświadczenia z różnorodnością i bogatym dziedzictwem Johnniego Walkera, mamy nadzieję zaoferować coś nowego i ekscytującego, co naprawdę zachwyci ludzi -  powiedziała Cristina Diezhandino, globalny dyrektor firmy ds. marek szkockich.

Źródło i zdjęcie: www.esmmagazine.com

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }