Tomasz Wronkowski pokieruje działem IT i operacji Sodexo

Na nowo utworzonym stanowisku będzie rozwijał kompetencje firmy w obszarze cyfrowych technologii.

Tomasz Wronkowski został dyrektorem działu IT i operacji w firmie Sodexo Benefits and Rewards Services,  dostawcy kompleksowych usług motywacyjnych w Polsce.

Nowy dyrektor ma 18-letnie doświadczenie w branży IT. Przez ostatnie 3 lata zajmował stanowisko project director w Sodexo Benefits and Rewards Services w Paryżu, gdzie odpowiadał m.in. za zaprojektowanie i dostarczenie wewnętrznego globalnego ekosystemu informatycznego wspierającego wszystkie kluczowe procesy biznesowe i operacyjne w firmie. W procesie transformacji organizacji na poziomie globalnym był odpowiedzialny za wypracowanie nowego modelu operacyjnego IT, skonfigurowanie centralnego Digital Factory oraz nowego modelu architektury funkcjonalnej.
 

- Obszar nowych technologii ma obecnie kluczowe znaczenie dla budowania i zwiększania przewagi konkurencyjnej w większości branż. Jako lider rynku usług motywacyjnych, Sodexo konsekwentnie rozwija własne rozwiązania w tym zakresie, korzystając z wiedzy i doświadczenia osób takich jak Tomasz Wronkowski. Jestem przekonany, że pracując pod jego kierunkiem, Dział IT i Operacji zaoferuje naszym klientom jeszcze lepsze produkty i rozwiązania - komentuje Arkadiusz Rochala, wiceprezes zarządu i dyrektor generalny w Sodexo Benefits and Rewards Services.

Joanna Hamdan 8697 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }