Proteiny Bakallandu wesprą maratończyków

14 października w Krakowie po raz 5 wystartuje PZU Cracovia Półmaraton Królewski, w którym o wsparcie zawodników zadba marka.

Piąta edycja wydarzenia to zwieńczenie sezonu biegowego w Polsce. O wsparcie zawodników podczas biegu zadba w tym roku marka Bakalland, która do pakietów startowych dołączy batony Bakalland BA! Protein.

Produkt to pożywna wysokobiałkowa przekąska, która sprawdzi się zarówno przed startem, jak i w celu regeneracji organizmu zawodników po ukończonym biegu. Batony proteinowe Bakalland BA! oferowane są w czterech wariantach: BA! Best Before Training o smaku kawy, BA! After Training Recovery o smaku banan i orzech arachidowy, BA! Before Intensive Workout o smaku migdał i orzech arachidowy oraz BA! Be Active and Keep Fit o smaku truskawka i goji.

Aby jeszcze bardziej wesprzeć uczestników półmaratonu, marka Bakalland wspólnie z Jakubem Mauriczem – ekspertem w zakresie dietetyki i suplementacji będą edukować biegaczy w zakresie prawidłowego odżywiania się i dostarczana do organizmu niezbędnych składników odżywczych. Ekspert marki w nagranych filmach opowie o prawidłowym przygotowaniu się do biegu, a także udzieli porad dietetycznych dla osób, które chcą osiągnąć jak najlepsze wyniki. Materiały poradnikowe opracowane przez Jakuba Mauricza, dostępne są dla uczestników biegu pod adresem www.fithunter.pl oraz https://www.facebook.com/BakallandSA.

Joanna Hamdan 8697 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }