Oglądaj filmy bez końca z Energizer

To nowa promocja marki.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy kupić minimum 8 baterii Energizer (w Polsce to 2 blistry), na stronie internetowej kampanii wpisać kody z opakowań, a w kilka sekund nastąpi przekierowanie do sklepu Google Play, skąd pobiera się jeden ze specjalnie wybranych 20 filmów dla całej rodziny.

To kolejna odsłona współpracy Energizer z 20th Century Fox. W 2016 roku marka przygotowała dla swoich konsumentów kody do oglądania filmu "Sekretne życie zwierzaków". Akcja cieszyła się tak ogromnym powodzeniem, że producent baterii postawił na kontynuację filmowych promocji, każdego roku odświeżając ofertę dostępnych tytułów.

Kampania trwa od października 2018 do stycznia 2019.

Więcej na https://www.facebook.com/energizerpolska/ i na https://www.energizermovies2.com/pl/pl

Za przygotowanie strategii social mediowej oraz adaptację kreacji promocyjnych kampanii globalnej w social mediach w 20 krajach na 3 kontynentach odpowiada agencja Plej.

Joanna Hamdan 8719 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }