Gama w Białej Podlaskiej

6 października został otwarty kolejny sklep sieci.

Nowo otwarta Gama w Białej Podlaskiej o powierzchni sali sprzedaży 165 mkw. należy do prywatnego klienta.

Sala sprzedaży sklepu została wyremontowana i wyposażona w nowe meble oraz urządzenia. W dniu otwarcia na klientów czekały atrakcje w tym degustacje lokalnych wędlin, ciast, promocje, a także gadżety, które były dodatkiem do zakupów.

Dobra osiedlowa lokalizacja, parking oraz bliskość ulicy stanowi doby prognostyk na klienta nie tylko osiedlowego, ale również przejezdnego.

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która bazuje na placówkach już działających oraz nowo otwieranych w ramach Spółdzielni współpracujących z PSD. Przynależność do niej ma pomóc w podtrzymaniu lojalności dotychczasowych klientów, a jednocześnie umożliwić pozyskanie nowych, głównie osób młodych, ceniących możliwość dokonywania szybkich i wygodnych zakupów.

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }