Pierwszy Bricomarché w Świdniku

Bricomarché przy ul. Sportowej 1, to 4. sklep tej sieci w województwie lubelskim oraz 152. w Polsce, który rozpocznie działalność w środę 10 października.

–  W Świdniku to pierwszy supermarket Bricomarché. Mieszkańcy regionu z pewnością odczują pozytywne efekty obecności sklepu – uważa Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów.

Podkreśla bowiem, że Bricomarché to nie tylko sklep. - Profesjonalni doradcy pomogą klientom przygotować się do wszystkich prac związanych z domem i ogrodem, zaczynając od budowy oraz prowadzenia domu, pielęgnacji ogrodu, dekoracji wnętrz, kończąc na majsterkowaniu - zapewnia.

Dodaje także, że ponieważ każdy sklep jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowaną w miejscowym urzędzie, podatki płacone są lokalnie, a więc w miejscowości, w której działa sklep.

Ponadto produkty dostępne w sklepie Bricomarché pochodzą głównie od polskich dostawców i producentów, część z nich to przedstawiciele regionu. W sklepie zatrudnienie znalazło 27 osób.

Bricomarché to sieć sklepów typu „dom i ogród” działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych (Intermarché) oraz typu „dom i ogród”. W 2017 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 7,1 mld zł.

Ilona Mrozowska 3047 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }