Lidl rusza z rowerowymi dostawami

Na razie tylko w Belgii.

Detalista uruchamia sklep internetowy Lidl Simpl, gdzie klienci będą mogli zamawiać online świeże produkty, które następnie będą dostarczone do domu na rowerze

Na razie usługa jest dostępna tylko dla klientów mieszkających w promieniu około 3,75 km w obszarze Sint-Niklaaskerk w Gandawie.

Konsumenci mogą wybierać spośród około czterystu świeżych produktów, w tym jogurtów, warzyw, ryb i mięsa, a ich ceny są takie same jak w sklepach stacjonarnych.

Usługa dowozu do domu jest bezpłatna przy zamówieniach o wartości 25 euro lub większych.

- Dzięki tej inicjatywie chcemy pomóc rodzinom i studentom w Gandawie zyskać na czasie - mówi Isabelle Colbrandt, rzeczniczka Lidla.

Za dostawy zakupionych towarów rowerem odpowiedzialna będzie firma Cargo Velo.

Lidl Simpl będzie działał do lutego 2019 r. Jednak jak zapewnia Lidl w planach jest rozszerzenie tej usługi na inne belgijskie miasta.

Źródło i zdjęcie: www.esmmagazine.com

Joanna Hamdan 8697 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }