700 nagród do wygrania w CH 3 Stawy

Centrum Handlowe 3 Stawy rzuca wyzwanie. Do 20 października potrwa "Loteria z kostką", w której do wygrania jest 700 kart podarunkowych o wartości 50, 100 i 150 złotych. Pula nagród wynosi ponad 50 tysięcy zł.

Od 5 października w Centrum Handlowym 3 klienci mogą wygrać karty podarunkowe, które można zrealizować na terenie galerii. Zasady „Loterii z kostką” są proste.

Aby wziąć w niej udział i powalczyć o nagrody wystarczy w dniach od 5 do 20 października zrobić zakupy za minimum 50 zł, odebrać specjalny kupon od sprzedawcy lub hostessy, zarejestrować go na stoisku akcji i sprawdzić na magicznej kostce, czy wylosowało się szczęśliwy los.

Zakupy na minimum 50 zł dotyczą jednorazowego zakupu w placówkach handlowych biorących udział w loterii (z wyłączeniem Auchan) albo zakupu na maksymalnie dwóch dowodach zakupu z zastrzeżeniem, iż co najmniej 25 zł musi być wydane na zakupy w placówkach na terenie CH 3 Stawy, natomiast pozostała kwota, tj. co najmniej 25 zł brutto w hipermarkecie Auchan.

CH 3 Stawy powstało w 1999 r. jako jedno z pierwszych centrów handlowych na rynku śląskim. Usytuowane jest blisko centrum miasta, pomiędzy autostradą A4 a Doliną Trzech Stawów. 

Zarządcą centrum jest firma Apsys.

Katarzyna Pierzchała 2693 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }