Metamorfozy wnętrz z IKEA

Sieć sklepów po raz kolejny została jednym z partnerów programu "Domowe rewolucje", programu wnętrzarskiego Doroty Szelągowskiej.

Projektantka wnętrz dzieli się z widzami swoimi patentami na piękne i funkcjonalne wnętrza oraz odmienia domy – na dodatek, niekoniecznie dużym kosztem.
 
Ekipa budowlana pod jej przewodnictwem w kilka dni przeprowadza remont całego domu. W każdym odcinku prowadząca urządza mieszkanie innego bohatera.
 
W trzecim sezonie w metamorfozie wnętrz pomoże nie tylko zespół fachowców znany z poprzednich serii, ale także IKEA. Jako jeden z partnerów programu pomoże Dorocie odmienić pomieszczenia za pomocą mebli i dodatków, pokaże również widzom wiele przydatnych rozwiązań, które można znaleźć w asortymencie marki. Proste porady, opracowane wspólnie z ekspertami  pozwolą widzom na przyjemne i łatwe przeprowadzenie metamorfozy marzeń.
 
Metamorfozy mieszkań można oglądać na antenie HGTV w piątek o godzinie 22:00 od 5 października. TVN natomiast pokaże ten sam odcinek w każdą niedzielę o godzinie 18:00.
 
Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }