Lubella - naturalnie bez

Marka wprowadziła nowość w składzie płatków śniadaniowych dla dzieci. Od teraz wszystkie produkty z tej linii są naturalnie bez syropu glukozowego i bez oleju palmowego.

Nowa, udoskonalona receptura płatków to wynik konsekwentnego podążania marki Lubella za oczekiwaniami konsumentów i dbałości o najwyższą jakość produktów.

Dzięki temu, sięgając po płatki śniadaniowe od Lubelli, możemy mieć pewność, że są one doskonałą propozycją na wartościowe śniadanie dla najmłodszych.

Płatki od Lubelli to gwarancja wysokiej jakości składników, bo Lubella czerpie ze zboża wszystko, co najlepsze. Produkty zawierają pełne ziarno będące źródłem błonnika. Stanowią również bogactwo witaminy B1 i wartościowych minerałów tylko z natury, takich jak między innymi: mangan, fosfor, cynk czy żelazo. Płatki śniadaniowe od Lubelli to także różnorodność smaków i kształtów.

O tych wszystkich walorach płatków Lubella informuje również najnowsza kampania marki. Szerokie działania, oprócz kampanii telewizyjnej i VOD, będą miały także swoją odsłonę w postaci kampanii digitalowej, PR, oraz wsparcia w punkcie sprzedaży.

Joanna Hamdan 12883 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.