Roszady w Sephorze

Agnieszka Rozborska została dyrektorem ds. rozwoju w Sephorze, a Michał Niechaj dyrektorem ds. łańcucha dostaw i logistyki.

Na stanowisku dyrektora ds. rozwoju Sephora Polska Agnieszka Rozborska (na zdjęciu) zastąpiła Kamilę Jaroszyńską. Michał Niechaj przyjął natomiast funkcję dyrektora ds. łańcucha dostaw i logistyki wcześniej pełnioną przez  Wojciecha Gondka.

Agnieszka Rozborska zajmowała się ekspansją i rozwojem po stronie deweloperów, zarządców nieruchomości oraz sieci handlowych na polskim rynku. Odpowiedzialna była za prowadzenie inwestycji dla takich sieci jak IKEA, Super-Pharm czy Burger King. W Sephora Polska do jej głównych zadań należeć ma realizacja obranej przez Sephora strategii opartej na ekspansji sieci w najbardziej atrakcyjnych pod względem potencjału lokalizacjach oraz na dbaniu o istniejące perfumerie, w tym na ich systematycznej modernizacji w nowym koncepcie zaprezentowanym przez markę w 2017 r.

Michał Niechaj ma kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw i procesów logistycznych, zdobyte w takich firmach jak Unilever czy Bacardi-Martini, w którym odpowiadał za zarządzanie łańcuchem dostaw dla Rosji i ponad 30 krajów Europy Wschodniej. Przez ostatnie 3 lata pełnił funkcję dyrektora sieci dostaw w firmie Samsung Electronics. 

Sephora, obecna na polskim rynku od 1999 r., prowadzi 94 perfumerie w największych miastach Polski.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }