Al. Capone otwiera kolejne sklepy

Wywodząca się z Tarnowa sieć specjalistycznych sklepów z alkoholem liczy już 34 sklepy. Najnowsza franczyzowa placówka została otwarta w Częstochowie.

Al.Capone to już 34. sklepów z alkoholem, w tym 17 franczyzowych. Każdy z nich - zapewnia sieć - wyróżnia się bogatą ofertą, dostępnością ze względu na dogodną lokalizację i godziny otwarcia o czym szerszej pisaliśmy tutaj, oraz unikalnym i stylowym wystrojem.

Najnowszy sklep został uruchomiony 29 września. Wtedy to nowi franczyzobiorcy zostali przywitani w gronie „Specjalistów od alkoholu” przez Sławomira Skowrona, prezesa Al.Capone. Już od rana w nowym sklepie pierwsi klienci mogli zakręcić Kołem Fortuny i zdobyć unikalne nagrody. Placówka jest czynna całą dobę, siedem dni w tygodniu. Kilka dni wcześniej otwarto drugi sklep tej sieci w Dębicy.

Katarzyna Pierzchała 2683 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }