Światowy Dzień Zwierząt w Kauflandzie

4 października przypada Światowy Dzień Zwierząt. Sieć Kaufland włączyła się w jego świętowanie.

Kaufland zaoferował z tej okazji promocje na artykuły dla kotów, psów czy gryzoni. Już od zeszłego tygodnia w sklepach sieci obowiązuje specjalna oferta dla posiadaczy czworonożnych lub skrzydlatych pupili. Obejmuje ona m.in. jedzenie dla zwierząt – karmę i przekąski dla psów, przysmaki dla kotów, a także łakocie dla domowych gryzoni w obniżonych cenach. Właściciele psów mogą także nabyć posłania dla zwierząt w różnych rozmiarach, których ceny zaczynają się od 34,99 zł.

Światowy Dzień Zwierząt to także doskonała okazja do zwrócenia większej uwagi na wpływ działalności człowieka na ekosystem i te mniej udomowione stworzenia. W ramach działalności CSR, sieć Kaufland podjęła szereg inicjatyw w tym zakresie i zapowiada ich kontynuację.

- Światowy Dzień Zwierząt to szczególny dzień, w którym możemy podziękować naszym czworonożnym i skrzydlatym przyjaciołom za ich obecność. To także świetna okazja do refleksji nad tym, jak nasze działania wpływają na otoczenie. Dlatego w dbałości o zrównoważone środowisko w sieci Kaufland odpowiedzialnie dobieramy nasz asortyment. Produkty marek własnych posiadają między innymi znaki Rainforest Alliance Certified, FSC, czy też certyfikat Zrównoważonego Rybołówstwa - MSC, a ich oferta jest nieustannie przez nas poszerzana. Prowadzimy także działania dla pozostałych stworzeń, z którymi współdzielimy ekosystem i zamierzamy je kontynuować - zapowiada Agnieszka Kotlińska, ekspert ds. CSR w Kaufland Polska.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.