Czas na zabawę!

To hasło nowej akcji promocyjnej Varta Consumer Batteries.

Aby wziąć w niej udział wystarczy kupić wybrane produkty Varta za minimum 15 zł. Paragon należy zachować, a następnie zarejestrować zakup na stronie akcji www.czas-na-zabawe.pl. Następnym krokiem jest wykonanie zadania konkursowego, którym jest pokazanie za pomocą filmu lub zdjęcia, jak zabawnie jest być razem. Liczy się kreatywność.

Biorąc udział w konkursie można wygrać jedną z pięciu dwudniowych wycieczek do Tropical Islands.
Do wygrania jest także coś dla fanów modnej i sentymentalnej fotografii. W puli nagród jest 12 kultowych aparatów Instax Mini 9. Natomiast nagrodą, która ucieszy wszystkich fanów urządzania rodzinnego gniazdka jest voucher do sklepu home&you.

Ponadto na profilu Facebookowym marki Varta, od października do grudnia, publikowane będą artykuły, w których przeczytać będzie można o rozmaitych sposobach na spędzanie czasu razem.

Akcja promocyjna stanowi wsparcie kampanii wizerunkowej marki. Kojarzona od lat z dostarczaniem najwyższej jakości ogniw, ładowarek i latarek, Varta Consumer Polska, zmieniła bowiem w maju swoje hasło przewodnie na „Varta – In service for you”.

Akcja trwa od 1 października do 31 grudnia.

Joanna Hamdan 8719 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }