Kolporter i Inmedio: tu padły wygrane w Lotto po 5 mln zł

Dwie szóstki warte 5 032 507,20 zł każda padły w Legionowie (woj. mazowieckie) oraz Turku (woj. wielkopolskie). Jedna w sieci Inmedio, druga w Kolporterze.

Sobotnia główna wygrana w Lotto jest czwartą w Legionowie i - co ciekawe - drugą o podobnej wartości odnotowaną w tym samym punkcie Lotto przy ulicy Zegrzyńskiej 115 (Inmedio). W 2017 r. jedna z osób, która odwiedziła tę kolekturę, wygrała 5 320 068,10 zł. Kwota ta do dziś jest najwyższą wygraną, która padła w tym mieście. Być może to właśnie ubiegłoroczny sukces jednego z graczy skłonił nowego Lottomilionera do odwiedzenia właśnie tego punktu. Dodajmy, że zaufał on swojemu szczęściu i kupił tu zakłady Lotto wybierając metodę na chybił trafił.

Drugi sobotni szczęśliwiec zagrał w kolekturze mieszczącej się przy ul. Uniejowskiej 28 w Turku (Kolporter). Ten gracz sam wytypował liczby kilku kupionych tu zakładów Lotto. Dodajmy, że jest to druga trafiona „szóstka” w tym mieście. Lokalny rekord wysokości wygranej został ustanowiony w 2009 r., kiedy padła tu wygrana w wysokości 7 024 944,90 zł.

W kolejnym losowaniu Lotto do wygrania jest 2 000 000 zł.

Zdjęcie: Shutterstock

Ilona Mrozowska 3047 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }