Green Caffè Nero otwiera 65. kawiarnię

Nowy lokal sieci mieści się w budynku biurowym przy ul. Bobrowieckiej 8.

Na zdjęciu kawiarnia Green Caffè Nero w PKiN

Kawiarnia Green ma służyć nie tylko jego pracownikom, ale także lokalnym mieszkańcom. 180-metrowy lokal został zaprojektowany tak, by łączyć funkcje dodatkowych miejsc do pracy dla użytkowników biurowca z przestrzenią, gdzie popołudniami oraz w weekendy toczy się życie lokalnej społeczności.

W ciągu dnia pracownicy biurowca Bobrowiecka traktują lokal jako miejsce do pracy. Green Caffè Nero staje się wówczas dodatkową salką konferencyjną, w której w luźniejszej atmosferze uczestnicy spotkania mogą wypić filiżankę kawy lub zjeść śniadanie, rozmawiając o projektach. Może to być również miejsce relaksu pomiędzy licznymi obowiązkami dnia.

Wieczorami i w dni wolne od pracy kawiarnia zapełnia się lokalnymi mieszkańcami. Chętnie organizują tu również spotkania rodzinne i towarzyskie, ponieważ oferta lokalu jest urozmaicona i, oprócz znanych klasyków w karcie, goście mogą liczyć na różnorodne nowości.

- Nasze kawiarnie mogą różnić się lokalizacją i charakterem wnętrza, ale niezmienna pozostaje domowa, przytulna atmosfera i dopasowanie do rożnych potrzeb naszych gości, o których często wspominają w swoich e-mailach czy rozmowach - mówi Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero w Polsce. - Bardzo cenimy sobie ten bezpośredni kontakt. Cieszymy się, że możemy zapewnić pracownikom i mieszkańcom okolic ul. Bobrowieckiej nie tylko wyśmienitą kawę i przekąski, ale przede wszystkim miejsce na złapanie oddechu i spędzenie czasu w ich domu z daleka od domu. Dlatego z powodzeniem rozwijamy koncept kawiarni służącej zarówno pracownikom biur obok, jak i sąsiadom mieszkającym obok. Naszym celem zawsze była i niezmiennie jest aktywizacja lokalnego życia, biurowego czy okolicznych mieszkańców – dodaje Adam Ringer.

Joanna Hamdan 13652 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.