Neinver wybuduje park handlowy w Warszawie

Futura Park Ursus to najnowsza inwestycja dewelopera na polskim rynku.

Futura Park Ursus na 9000 mkw. powierzchni handlowej zgromadzi 12 sklepów różnych branż, tworząc kompleksową ofertę miejsca codziennych zakupów dla mieszkańców dzielnicy Ursus, jak również klientów outletu.

Zgodnie z planami dewelopera, w nowym obiekcie uruchomione zostaną m.in. market spożywczy, drogeria, sklep z elektroniką czy salon sportowy. Powstanie też restauracja z ogródkiem.

Ponadto Neinver wybuduje wielopoziomowy parking na 400 aut. Łącznie z Factory, cały kompleks zaopatrzony zostanie w 1200 miejsc dla samochodów. Futura Park Ursus powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Warszawy – drogi S8 oraz autostrady A2. 

Park handlowy ma zostać otwarty w 2020 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie outletu Factory. Firma rozpoczęła już proces najmu.

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }