Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry

Nowe, słodkie, jeżynowe.

Marka wina z portfolio CEDC przedstawia nowy, intensywnie owocowy wariant. Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry to zniewalająca słodycz połączona z aromatem soczystych jeżyn.

Nowość Carlo Rossi to słodkie, czerwone wino o intensywnym, bogatym i wielowymiarowym smaku. Jego charakterystyczną cechą jest wyczuwalny aromat owoców jeżyn, dzięki czemu Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry zapewnia wszystkim miłośnikom wina niezwykłe doznania smakowe.

- Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry jest kontynuacją ubiegłorocznego sukcesu Carlo Rossi Intense Sweet Concord, które zyskało ogromną popularność wśród konsumentek. Linia produktowa Intense Sweet to ekskluzywna oferta od marki Carlo Rossi, która nie tylko wpisuje się w rosnącą popularność win słodkich, ale także przyczynia się do rozbudowy tego segmentu. Wierzymy, że nowy wariant, Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry, spotka się z równie wielkim oddźwiękiem na rynku – wyjaśnia Katarzyna Kowalczyk, marketing manager marki Carlo Rossi.

Wprowadzenie nowego Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry wspierane będzie silną kampanią 360°. Składają się na nią materiały POS, ekspozycje i animacje w sklepach, komunikacja w prasie handlowej i w kanale mediów społecznościowych oraz działania PR.

Wino Carlo Rossi Intense Sweet Blackberry jest dostępne w sprzedaży w opakowaniach o pojemności 750 ml. Rekomendowana cena w kanale handlu tradycyjnego to 24,99 zł.

Joanna Hamdan 8697 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }