Do Ruchu wracają największe tytuły

Ruch, który obecnie jest w restrukturyzacji, poinformował o wznowieniu regularnych dostaw prasy, wynikających z zawarcia nowych umów z największymi wydawnictwami.

Umowy obejmują dostawy popularnych tytułów prasowych wydawanych m.in. przez wydawnictwa: Bauer
(m.in. Tele Tydzień), Ringier Axel Springer Polska (m.in. Fakt, Newsweek), ZPR Media (Super
Express), Agora (m.in. Gazeta Wyborcza), Infor (Dziennik Gazeta Prawna), Burda (m.in. Gala)
czy Polska Press (dzienniki regionalne).

Wszystkie te tytuły nie były w ostatnim czasie dystrybuowane w kioskach Ruchu. Za to zwiększone nakłady gazet i czasopism wziął na siebie Kolporter. – Jako istotny uczestnik rynku prasowego jesteśmy w pełni przygotowani na różne scenariusze. Przyjęcie większych nadziałów nie było więc dla nas problemem - zapewniał Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

- Celem Ruchu jest zapewnienie klientom odpowiednich nadziałów dostosowanych do poziomów normalnej sprzedaży. Pozwoli to na bieżący dostęp czytelników do ulubionych tytułów - tłumaczy Ruch.

Przypomnijmy. 7 września Sąd Rejonowy w Warszawie otworzył wobec spółki przyspieszone postępowanie układowe. Chodzi o długi Ruchu wobec wydawców szacowane na co najmniej 1 mln zł. Szczegóły tutaj.

Ilona Mrozowska 3047 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }