Harper Hygienics. Chusteczki do higieny intymnej Cleanic

Świeżość i komfort w każdym momencie.

Chusteczki do higieny intymnej to rozwiązanie, z którego kobiety korzystają codziennie. To pomoc, gdy w dowolnym momencie dnia w prosty sposób chcemy przywrócić uczucie świeżości i komfortu.

Chusteczki do higieny intymnej Cleanic są biodegradowalne, całkowicie spłukiwalne i w pełni bezpieczne dla kanalizacji. Skutecznie i delikatnie odświeżają, a ich receptury wyróżnia dodatek składników pielęgnacyjnych. Wśród dostępnych wariantów są: Super Comfort, Extra Fresh, Sensitive Care, Plus oraz Deo Control.

Chusteczki zawierają łagodne środki myjące - doskonale oczyszczają i długotrwale odświeżają strefy intymne. Wyróżniają je skuteczne receptury, z dodatkami składników pielęgnacyjnych, odpowiadających różnorodnym potrzebom. Wszystkie oparte są na kwasie mlekowym, który pomaga utrzymać fizjologiczne pH i odtworzyć naturalną florę bakteryjną sfery intymnej. Chusteczki Cleanic są przebadane ginekologicznie.

 

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }