W loterii Frosty złoto do wygrania

A także natychmiastowe nagrody pieniężne.

Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo Złote paluszki rybne oraz inne dowolne produkty Frosty za łączną kwotę min. 15 zł i zachować paragon.

Wewnątrz każdego opakowania Złotych paluszków rybnych z nadrukowaną informacją o loterii znajduje się specjalny kod, który należy wpisać w formularzu zgłoszeniowym wraz z kodem EAN z innego dowolnego produktu Frosty na stronie www.zlotaloteriafrosty.pl. Każdy z uczestników może zgłosić nieograniczoną liczbę kodów.

Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości ponad 200 tys. zł. Każde zgłoszenie to szansa na natychmiastowe wygrane pieniężne: 1000 x 100 zł, 100 x 200 zł oraz 10 x 500 zł. Na zakończenie loterii, na sześciu szczęśliwców czekają nagrody główne – sztabki złota.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 1 października do 16 grudnia.

Loteria będzie komunikowana na opakowaniach produktów, a także wspierana kampanią promocyjną w prasie branżowej, social media, serwisach internetowych oraz działaniami w punktach sprzedaży i kampanią PR.

Mechanizm loterii i kreację przygotowała agencja Unique One, a za zakup mediów odpowiada Zenith.

Więcej informacji o loterii na stronie www.zlotaloteriafrosty.pl oraz w kanałach social media Frosty.

Joanna Hamdan 8719 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }