Lisner. Lisner Rybka na Raz

Po grecku, leczo oraz słodko-pikantna.

Przekąskowość to istotny trend konsumencki. W kategorii rybnej 50 proc. opakowań ma poniżej 300 g, a 15 proc. posiada masę netto poniżej 150 g. Lisner jako twórca konceptu Śledzika na Raz i absolutny lider kategorii nieustannie dba o jej rozwój.

Bazując na silnym trendzie przekąskowości oraz preferencjach konsumentów, Lisner proponuje nowy koncept pod nazwą Rybka na Raz. Nowy produkt to połączenie opiekanych kawałków ryby (filet z dziko żyjącego śledzia atlantyckiego) w kukurydzianej bezglutenowej panierce i sosów inspirowanych ulubionymi kuchniami świata z dodatkiem warzyw. Wszystko to w wygodnym i lekkim opakowaniu – "na Raz".

Produkt dostępny w 3 smakach: Lisner Rybka na Raz po grecku, Lisner Rybka na Raz leczo oraz Lisner Rybka na Raz słodko-pikantna.

Rekomendowana cena na półce za 100-g opakowanie wynosi 2,49 zł.

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }