Dom od Almette

Już po raz trzeci Hochland rusza z wielką loterią.

Od 1 października już trzeci raz będzie można zawalczyć o nagrodę, jaką jest dom. W loterii Almette do wygrania jest całoroczny, drewniany dom, wybudowany specjalnie na tę okazję na dużej działce.

Dom jest w pełni wyposażony, dzięki czemu od razu można w nim zamieszkać. Znajdziemy w nim niezbędne media, kominek, nowoczesne meble, kuchnię z pełnym wyposażeniem w akcesoria do gotowania oraz sprzęt AGD. W domku dostępne są dwie łazienki i dwie sypialnie z łóżkami, w których zadbano nawet o taki szczegół jak pościel.

Dom Almette położony u podnóża polskich Tatr, w przepięknych okolicznościach przyrody, z pewnością zachwyci każdego miłośnika natury.

Każdy uczestnik promocji ma również szansę zdobycia wygranej pieniężnej – nagrody dziennej 7 x 1000 zł w czasie trwania całej loterii.

Loteria ma bardzo prosty mechanizm. Każdy, kto kupi serek Almette, będzie mógł zarejestrować kod z opakowania na stronie www.almette.pl lub wysyłać SMS. Zgłaszając swój udział w loterii, należy zachować paragon i wieczko z kodem, które będą niezbędne do weryfikacji zwycięzców. Im więcej kodów zgłosi uczestnik, tym większą zyskuje szansę na wygraną. Losowanie domu – jako nagrody głównej – zaplanowane jest po zakończeniu loterii.

Opakowania z dedykowaną loterii platynką dostępne są na rynku już od września.

Zaplanowano także silne wsparcie marketingowe akcji, w tym kampanię w TV, prasie branżowej, szerokie działania promocyjne w digitalu i współpracę z influencerami. Informacje na temat loterii będą również komunikowane na materiałach POSM oraz poprzez działania public relations.

Za realizację loterii oraz kreacje digitalowe odpowiada Agencja Grasp Group. Koncepcja i produkcja filmu reklamowego należy do Agencji GPD Agency. Za zakup mediów odpowiada Value Media. Działania PR koordynuje agencja Quality PR.

Joanna Hamdan 8720 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }