Nivea wciąż buduje nowe place zabaw

Jeden z placów został właśnie oficjalnie otwarty w Warszawie. Wstęga została przecięta przez ambasadora tegorocznej edycji akcji Filipa Chajzera, który wspólnie z dziećmi przetestował wszystkie urządzenia nowego placu zabaw.

To pierwsze tego typu miejsce na mapie stolicy. Warszawskie Podwórko Talentów Nivea powstało przy Szkole Podstawowej nr 225 im. Józefa Gardeckiego na Woli. Podwórko podzielone jest na trzy specjalne strefy – sportową, naukową i kreatywną.

Tegoroczna edycja była wyjątkowa nie tylko ze względu na ogromne zainteresowanie, ale także ze względu na dwie ścieżki – podstawową, w której o wygranej decydowały głosy internautów oraz jurorskiej, w której do zgłoszenia dołączyć należało film lub prezentację, pokazującą dziecięce talenty. W tej, wymagającej większego zaangażowania ścieżce do wygrania było pięć Podwórek Talentów Nivea. I to właśnie w wyniku obrad jury zwyciężyła warszawska szkoła, która pokazała jak niesamowicie utalentowani są jej uczniowie.

Uczniowie zwycięskiej lokalizacji przygotowali specjalny program artystyczny – był taniec, śpiew i mnóstwo uśmiechów na twarzach nie tylko dzieci, ale przede wszystkim dorosłych – przedstawicieli władz dzielnicy, dyrekcji szkoły oraz Nivea. Występ dzieci zdecydowanie udowodnił, że w pełni zasługują one na nagrodę.

Podwórko Talentów Nivea na warszawskiej Woli dostępne jest dla wszystkich. Z nowego miejsca zabaw mogą więc cieszyć się nie tylko uczniowie szkoły, przy której powstało, ale wszyscy Warszawiacy. A dzięki różnorodnym urządzeniom każdy, niezależnie od wieku i zainteresowań, na pewno znajdzie coś dla siebie.

 Szczegółowe informacje o akcji oraz lista zwycięskich lokalizacji dostępne są na stronie www.podworko.nivea.pl.

Joanna Hamdan 8719 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }