Hochland na rzecz ochrony środowiska

W tym roku firma dołączyła do akcji sprzątania świata - "Clean up the World".

Co roku, w trzeci weekend września, w ramach akcji "Clean up the World" odbywa się wielkie sprzątanie świata.

W tym roku Hochland dołączył do akcji. Akcja sprzątania lasów została przeprowadzona przez pracowników działu sprzedaży Hochland Polska na obszarze Nadleśnictwa Katowice, na tzw. Stargańcu oraz Nadleśnictwa w Supraślu. Uczestnicy zostali wyposażeni w worki oraz wyznaczono im teren do zbierania, jak i składowania zebranych śmieci.

O akcji prowadzonej przez Hochland Polska każdorazowo informowano leśniczego, a wszystko odbywało się za zgodą Nadleśnictwa. W ciągu paru godzin zebrano po kilkanaście worków śmieci. Finałem akcji było wspólne pieczenie kiełbasek.

- Olbrzymia ilość śmieci zebrana na tak małych obszarach uświadomiła nam, że takie akcje są jak najbardziej potrzebne. W przyszłości Hochland Polska planuje cykliczne powtórki sprzątania lasów, przez co estetyka naszego otoczenia ulegnie poprawie – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & marketing services manager w Hochland Polska.

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }