Santander Bank zwalnia z opłat za terminale

W Santander Bank Polska ruszyła promocja "Dostałem Szóstkę" zwalniająca klientów z opłaty za korzystanie z terminalu przez 6 miesięcy. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby które przystąpiły do Programu "Polska Bezgotówkowa", jak i przedsiębiorcy, którzy się do niego nie kwalifikują.

- Ofertę terminali POS stworzyliśmy z myślą o przedsiębiorcach i ich potrzebach. Z jednej strony oferujemy klientom niezawodne i proste w obsłudze terminale. Z drugiej strony traktujemy promocję „Dostałem Szóstkę” jako dodatkowy ukłon w ich stronę, dzięki któremu mogą korzystać z terminali bez opłat za dzierżawę nawet przez 18 miesięcy - mówi Piotr Termena, menedżer rozwoju biznesu w Santander Bank Polska.

Dzięki promocji, uczestnicy programu Polska Bezgotówkowa będą mogli korzystać z darmowej dzierżawy terminala przez 18 miesięcy – 12 miesięcy w ramach programu i dodatkowe 6 miesięcy w ramach promocji „Dostałem Szóstkę” w Santander Bank Polska.

Także przedsiębiorcy, którzy nie spełniają warunków programu będą mogli korzystać z terminala bez opłat przez 6 miesięcy, o ile posiadają rachunek firmowy w tym banku i podpiszą lub przedłużą umowę o akceptację kart płatniczych. W ramach stałej oferty banku, klienci nie ponoszą również opłat za prowadzenie Firmowego Konta Godnego Polecenia przy założeniu realizacji miesięcznych przelewów na ZUS w wysokości minimum 200 zł.

Oprócz oferty dostosowanej do potrzeb przedsiębiorców i darmowej dzierżawy terminala, w ramach promocji istnieje możliwość korzystania z darmowego narzędzia iMerchantConnect, które umożliwia monitorowanie sprzedaży, a także szybki dostęp online do faktur, szczegółowych raportów i zestawień transakcji.

Promocja obowiązuje do 31 października 2018 r.

Katarzyna Pierzchała 2693 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }